Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День зустрічі птахів-2017»

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День зустрічі птахів» був організований Київським еколого-культурним центром,  Всеукраїнською екологічною організацією «Жива планета» та Українським товариством охорони птахів і проходив з 1 січня 2017 р.  по 30 квітня 2017 р. Конкурс проходив у двох номінаціях – творчій (опубліковані  статті в місцевих газетах про «День птахів») і практичної (виготовлення і розвішування пташиних будиночків). У конкурсі взяли участь школярі з 15 областей (Рівненської, Івано-Франківської, Чернігівської, Полтавської, Миколаївської, Житомирської,  Харківської, Волинської, Дніпропетровської, Чернівецької, Черкаської, Сумській , Одеської, Донецької, Вінницької та м. Києва).

Найбільше робіт прийшло із Вінницької області, на другому місці – Дніпропетровська та Рівненська області. На третьому – Харківська, Івано-Франківська та Черкаська області. На адресу оргкомітету прийшло – 165 листів. Всього у конкурсі прийняло участь більш ніж 500 дітей, які виготовили і розвішали на деревах  близько 700 пташиних будиночків.

Чудово, що значна кількість пташиних будиночків була побудована дітьми не тільки для шпаків, а і для інших різних видів птахів – білих лелек, сов, сичів, синиць, горихвісток та ін., а також для кажанів.

Завдяки учасникам конкурсу було опубліковано 106 статей у місцевих газетах.

Підводячи підсумки конкурсу, журі називає імена переможців.

Ними стали:

1.   Решетило Богдан, м. Кам’янське, Дніпропетровська область.

2.    Мельник Андрій,  с. Рудьківка,  Чернігівська область.

3.  Гончар Сергій, м. Золотоноша, Черкаська область.

  1.  Цуркановська Ліза, с. Ярове, Вінницька область.
  2. Володченко Нікіта, м. Канів, Черкаська область.
  3. Васильків Марта, м. Івано-Франківськ.

7.   Гончарук Олександр, с. Зведенівка, Вінницька область.

 

Поздоровляємо переможців конкурсу! Усі вони одержать нагородного листа й мобільний телефон.

 

     Разом з тим Оргкомітет конкурсу повинен звернути увагу учасників конкурсу, а також батьків дітей і керівників кружків на ряд недоліків присланих на конкурс робіт:

  1.   Багато виготовлених пташиних будиночків по своїй конструкції не відповідали пред’явленим  до них вимогам: на них були різні полички, дуже великі льотки, будиночки часто розфарбовувалися в яскраві кольори.

 

 

Оркомітет конкурсу

 

 

На фото:

Діти України приймають участь у конкурсі «День зустрічі птахів-2017».

 Фото3 Фото4 Фото5 Фото6

11.05.2017   Рубрики: Зоозащита, Новости