На вовків практикують полювати імпотенти (Заява для ЗМІ)

Останнім часом в Україні стало поширюватися елітне полювання на вовків: губернатори, судді, прокурори, народні депутати вважають дуже важливим для підтримки власного престижу позбавити життя запеклого вовка, сфотографуватися біля туші і гордо повісити фотографію у своєму кабінеті.

Щорічно в Україні, порушуючі Бернську конвенцію, відстрілюють 600-800 вовків, цих прекрасних і диких створень природи. Це браконьєрське полювання прикривають Держкомлісгосп і Минприроди України. Разом з тим, як показують недавні дослідження чеських і польських вчених, любов до полювання на вовків найчастіше пов’язана з дефектами людини. Всесвітньо відомий німецький біолог професор Б. Гржимек вважає: “…дослідження показали, що великий відсоток мисливців на хижих тварин (вовків та ін.) – це чоловіки, які страждають на імпотенцію. Таким чином ці люди демонструють свою мужність і рятуються від фрустрації, а також втішають себе тим, що зуміли убити здорового, до того ж сексуально повноцінного, активного дикого
самця”.

Іншими словами, по наявності тяги до убивства вовків можна визначити хто, наприклад, з народних депутатів України страждає імпотенцією. Такий аналіз показує, що більше всього їх знаходиться у фракції “Регіонів”.

Довідки за тел. 8-067-715-27-90

Директор КЕКЦ В. Борейко

15.09.2008   Рубрики: Новости, Новости кампаний, Охрана волков