Депутаты Европарламента требуют закрыть в Европе трофейную охоту

«На конференції в Женеві десятки депутатів Європарламенту та представники екологічних організацій закликали заборонити трофейне полювання.   https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/2762406-deputati-evroparlamentu-vimagaut-zaboroniti-trofejne-poluvanna.html

 

Про це повідомляє DW.

“У відкритому листі, оприлюдненому в неділю, 18 серпня, у Женеві в рамках Всесвітньої конференції зі збереження рідкісних видів тварин ініціатори звернення закликали внести зміни до Конвенції про міжнародну торгівлювидами дикої фауни та флори, що перебувають під загрозою зникнення (CITES)… За заявою генерального секретаря CITES Івонн Ігеро, продовжувати в тому ж дусі “більше неможливо”, – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що учасники конференції порушили питання про заборону трофейного полювання, хоча спочатку ця тема не стояла на порядку денному.

Автори звернення, понад 50 депутатів і ряд представників екологічних організацій, звернули увагу, що заборона на торгівлю тваринами, переліченими у додатку до Конвенції про охорону видів, не поширюється на мисливські трофеї.

За словами захисника прав тварин Едуардо Гонсалвеша, трофейне полювання є “індустрією з багатомільйонним оборотом”, а отже, явно “комерційною”. Тому відповідну лазівку в Конвенції слід усунути.»

Более подробно о вреде трофейной охоты см. нашу статью  http://ecoethics.com.ua/trofeynaya-ohota-blago-ili-gibel-dlya-redkih-zhivotnyih/

Пресс-служба КЭКЦ

30.08.2019   Рубрики: Нет - спортивной охоте!, Новости