Поради як садити підсніжники у лісі

Підсніжники-це рідкісні рослини, які занесені до Червоної  книги України. Рідкісними вони стали завдяки масовим рубкам лісу, браконьєрському збиранню квітів та вікопуванню . Щоб зберегти  підсніжники, треба  висаджувати в   лісі підсніжники, які вирощувались в штучно створених умовах- (вдома на ділянці, на дачі). 

 Ліс  для посадки підсніжників має бути грабовий, ясеновий, дубовий, дубово-грабовий. У сосновому лісі підсніжники садити не можна. Садити підсніжники потрібно в лісі   більше 20 кущів, подалі від людей, від стежок, бажано на верхівці південного схилу пагорба, південного схилу балки у квітні. Квіточку не можна відривати від бульби, потрібно садити разом з нею.  Посадку можна проводити в квітні-травні  або восени.

Особливо наголошуємо, садити в лісі слід тільки підсніжники, викопані вдома на ділянці, викопувати в лісі для пересадки підсніжники не можна. Не можна саджати в лісі штучно створені форми підсніжніків- голандські та інші. Насаджувати треба наш підсніжник, який зветься підсні́жник звичайний, підсніжник білосніжний (Galanthusnivalis).

 

24.01.2022   Рубрики: Новости, Первоцвет