Підсумки Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «День зустрічі птахів-2016»

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «День птахів» був організований Київським еколого-культурним центром і Всеукраїнською екологічною організацією «Жива планета» і проходив з 1 січня 2016 р.  по 30 квітня 2016 р. Конкурс проходив у двох номінаціях – творчій (опубліковані  статті в місцевих газетах про «День зустрічі птахів») і практичної (виготовлення і розвішування пташиних будиночків). У конкурсі взяли участь школярі з 16 областей (Рівненської, Івано-Франківської, Полтавської, Хмельницької, Миколаївської, Житомирської,   Запорізької, Дніпропетровської, Одеської, Тернопільської, Черкаської, Сумської, Вінницької, Львівської, Київської, Волинської).

Найбільше робіт прийшло із Хмельницької області, на другому місці – Черкаська область, на третьому- Рівненська, Житомирська, Вінницька і Миколаївська області. На адресу оргкомітету прийшло – 230 листів. Всього у конкурсі прийняло участь більш ніж 1200 дітей, які виготовили і розвішали на деревах  близько 800 пташиних будиночків. Чудово, що  значна кількість пташиних будиночків була побудована дітьми не тільки для шпаків (як це було  у минулі роки), а і  для інших різних видів птахів – білих лелек, сов, сичів, синиць, горихвісток та ін.

Завдяки учасникам конкурсу було опубліковано 140 статей у місцевих газетах. Підводячи підсумки конкурсу, журі називає імена переможців.

Ними стали:

1.    Вакуленко Володимир, м. Бережани, Тернопільська область.

2.    Возняк Михайло, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область.

3.    Горобець Петро, с. Немиринці, Хмельницька область.

4.    Бузан Тімур, м. Київ, Київська область.

5.    Погорільський Дмитро, с. Нова Синявка, Хмельницька область.

6. Дузенко Антон, м. Карлівка, Полтавська область.

 

Поздоровляємо переможців конкурсу! Усі вони одержать нагородного листа й мобільний телефон.

Разом з тим Оргкомітет конкурсу повинен звернути увагу учасників конкурсу, а також батьків дітей і керівників кружків на ряд недоліків присланих на конкурс робіт:

  1. Багато виготовлених пташиних будиночків по своїй конструкції не відповідали пред’явленим  до них вимогам: на них були різні полички, дуже великі льотки, будиночки часто розфарбовувалися в яскраві кольори.

2. Незрозуміло нащо на конкурс були надіслані сценарії свят «День зустрічі птахів», а також малюнки птахів. Про це у Положенні про конкурс не було написано.

 

Оркомітет конкурсу

 

На фото:

Дети Украины принимают участие в  “Дне встрече птиц-2016″.

Конкурс-птах_в-2016-1 стр Конкурс-птах_в-2016-1-2 стр Конкурс-птах_в-2016-2 стр Конкурс-птах_в-2016-3 стр Конкурс-птах_в-2016-4 стр Конкурс-птах_в-2016-5 стр Конкурс-птах_в-2016-6 стр Конкурс-птах_в-2016-7 стр

Пресс-служба КЭКЦ

 

05.05.2016   Рубрики: Зоозащита, Новости