Экологи уничтожают сайты браконьеров. Присоединяйтесь к нашей акции!

Друзья, член ДОП “Зелене майбутне”, грохнул еще три сайта, рекламирующих электроудочки. Специально поясняю-электроудочки-необыкновенно варварская браконьерская снасть, бьющая все живое в водоемах током. В Украине запрещена. Реализуется только через Инет. На базарах ее нет. В магазинах тоже. Поэтому очень важно завалить все украинские сайты, рекламирующие электроудочки.

Друзья, подключайтесь!

Вл.Борейко
———- Forwarded message ———-
From: Reklamaport
Date: 2011/9/15
Subject: Re: Щодо зняття оголошення про браконьєрські знаряддя лову

Дякуємо за інформацію. Ми видалили вказане Вами оголошення. Ми охоче ідемо на назустріч та видаляємо і готові видаляти надалі всю інформацію, що є суперечливою на підставі звернень інших осіб або перевірки власними силами.

Портал 212 є майданчиком для розміщення оголошень іншими особами. Всі
оголошення проходять постмодерацію, тобто перевіряються після публікації. В Умовах використання Порталу 212, які розміщені на Порталі, зазаначені пункти порушення Правил подачі оголошень, які включають і браконьєрські знаряддя. Відповідальність за розміщення суперечливої або незаконної інформації несе особа, яка розмістила дану інформацію. Портал 212 співпрацює з правохоронними органами, і на підставі офіційних звернень видає інформацію, якою володіє, про таку особу.

З повагою,
Адміністрація Порталу 212.ua

Шановний адміністратор сайту www.212.ua

На даному сайті розміщені фотографії та текстова інформація, що рекламує
заборонені браконьєрські знаряддя лову диких тварин – електровудки.
Посилання на оголошення: http://leisure.212.ua/uk/advertisements/1861591

Застосування, продаж, зберігання, імпорт, використання їх заборонено Законом України “Про внесення змін до Закону України “Про тваринний світ”
(щодо посилення заходів по боротьбі з браконьєрством) від 12 травня 2011. Їх реклама є також порушенням Закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження” від 21 лютого 2006 р., стаття 5 якого забороняє пропаганду жорстокого поводження з тваринами. Все це також є грубим порушенням ст. 8 Закону України “Про рекламу”, яка забороняє рекламувати товари, обіг яких і використання в Україні заборонено — до таких товарів відносяться капкани, електровудки, волосяні сітки, кротоловки, пастки і отрути для отруєння диких тварин, у тому числі кротів і землерийок.

Інформуємо вас та просимо вас офіційно поінформувати інших відповідальних за адміністрування сайту www.212.ua осіб про кримінальну та адміністративну відповідальності за розповсюдження вищезазначених матеріалів на сайті. Просимо вас зняти рекламу даних браконьєрських товарів з даного сайту. Про вжиті заходи просимо повідомити.

В іншому випадку, на підставі даних Законів, ми будемо змушені звернутися
до прокуратури.

16.09.2011   Рубрики: Борьба с браконьерством, Борьба с капканами в Украине, Новости, Новости кампаний