Положення про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Збережемо вовків!»

Мета конкурсу – привернути увагу школярів до теми охорони красивого і дуже потрібного для дикої природи звіра – вовка, прищепити їм навички гуманного ставлення до цієї тварини, сформувати у молоді переконання, що тварини заслуговують на те, щоб ураховувалися їх основні права і інтереси незалежно від користі, яку вони приносять людям, розвинути в особистості почуття відповідальності, обов’язку та поваги стосовно всього живого.

Завдання конкурсу:

  1. Розповсюдити серед школярів екологічно об’єктивну інформацію про вовка, який є найважливішим елементом дикої природи, і тому потребує захисту.
  2. Підтримати народних депутатів України, авторів законопроекту про охорону вовків А.В. Пшонку, Б.Д. Дейча, М.С. Комара, О.В. Голуба (законопроект № 4628/п «Про внесення змін до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» (щодо покращення охорони деяких видів тварин, внесених до Конвенції 1979 року про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі).
  3. Виявити і заохотити найбільш талановитих учнів – учасників конкурсу.
  4. Надрукувати матеріали про охорону вовків у місцевих газетах.

Учасники конкурсу
В конкурсі можуть приймати участь діти середнього і старшого шкільного віку.

Організатори конкурсу
Конкурс організований Київським еколого-культурним центром, Всеукраїнською екологічною організацією «Жива планета» при підтримці компанії «Wolf».

Терміни конкурсу
Конкурс проводиться з 1 січня 2011 р. по 15 квітня 2011 р. Матеріали на конкурс оргкомітет приймає від його учасників до1 квітня 2011 р. включно (за поштовим штемпелем) за адресою: 04136, м. Київ, вул. Гречко, б. 12 В, кв.11, з позначкою на конверті: «На конкурс «Збережемо вовків!».

Матеріали на конкурс
Матеріали, які надсилаються на конкурс, повинні відповідати одній із наступних номінацій:

  • Дитячий малюнок на захист вовків (лист паперу має бути не більше формату А 3).
  • Дитячі казки та вірші на захист вовків.

Матеріали, які надсилаються на конкурс, мають бути з інформацією про їх автора (ім’я, прізвище, та по-батькові, місце навчання, домашня адреса).

Казки і вірші на захист вовків можуть бути написані на українській або на російській мові.

Якщо до вищеназваних матеріалів конкурсу ще будуть надані:

- газетні публікації (або їх копії) на захист вовків, які надрукували учасники конкурсу у місцевій пресі,
- або/ а також, копії листів учасників конкурсу на захист вовків, які були ними надіслані до Верховної Ради України, то це збільшує шанси на перемогу у конкурсі.

Підведення підсумків конкурсу
Жюрі конкурсу підводить його підсумки за двома номінаціям:
1. Дитячий малюнок на захист вовків.
2. Дитячі казки або вірші на захист вовків.

Підсумки конкурсу наприкінці квітня 2011 р. будуть розміщені на сайті Київського еколого-культурного центру www.ecoethics.ru
У кожній номінації будуть відібрані по 5 кращих робот, автори яких отримають нагороду – мобільний телефон. Подарунок та вітальний лист від організаторів конкурсу буде надісланий поштою на домашню адресу кожного переможця.
Додаткова інформація Положення про конкурс «Збережемо вовків!» знаходиться на сайті Київського еколого-культурного центру.

На цьому ж сайті, у розділі «Кампании», можна знайти дуже багато цікавої інформації про охорону вовків в Україні.

05.02.2011   Рубрики: Новости, Новости кампаний, Охрана волков