В защиту киевских тополей

Кому -то в Киевской горгосадминистрации пришла в голову идиотская идея вырубить все киевские тополя. Я выступил в защиту киевских тополей.

Прошу желающих  поддержать защиту тополей своими обращениями в Киевскою госгорадминитсрацию.

С ув, Вл.Борейко

Комітет Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофиТоменко Миколі Володимировичу

 

 

 

 

Щодо необхідності скасування абсурдного і корупційного плану ліквідації тополь на вулицях міста Києва

 

Шановний Микола Володимирович!

Як нам стало відомо на сайті Київської міської адміністрації розміщено повідомлення про заплановану ліквідацію всіх дерев тополі в Києві, з посиланням на їх алергогенність та небезпеку для мешканців міста Києва. Повідомляємо Вам, що усі види тополь, на думку фахівців, рекомендовані для міських насаджень, як швидкоростучі дерева, які витримують значну загазованість і одночасно виконують дуже важливо роль в очищенні повітря. Останнє дуже важливо в умовах всезростаючого транспортного навантаження на столицю. Звертаємо вашу увагу, що в умовах сучасної загазованості більшість видів дерев: каштан, липа та ін., які раніше приймалися без проблем, приймаються з великими труднощами. А в даному випадку йдеться про вирубку 70% дерев Києва, якими є тополі! Що ж до алергогенності, звертаємо вашу увагу, що  алергогенними в тій чи іншій мірі є всі рослини під час квітування та плодоношення, що викликає необхідність в людей-алергиків уникати контакту з ними під час даної стадії розвитку, а не знищувати усі зелені насадження столиці. Тополя традиційний елемент київського ландшафту, бульвари з тополь відомі з ХІХ ст. і їх знищення – це руйнування історичного середовища Києва, яке створюються не тільки каштанами, але перш за все тополями.

Окрім всього вищевказаного дана ситуація на нашу думку має ознаки прихованої корупції. Ініціатори цієї афери, фактично бажають пустити «на ліво» велику кількість дров.

Все що відбувається дуже нагадує абсурдний план Мао Цзэдуна по винищенню всіх горобців, внаслідок якого Китаю довелося потім за гроші завозити цих птахів.

Зважаючи на це просимо Вас звернутися листом до Київського міського голови В. Клічка, з проханням не допустити реалізації цієї ганебної авантюри.

 

З повагою,

Директор

КЕКЦ,

Борейко В.Є.

 

11.06.2015   Рубрики: Лечение деревьев, Новости, Спасем украинский лес