Примерные письма в полицию и экоинспекцию по борьбе с уличными фотографами -живодерами

19.12.2021

Головне управління  національної поліції у Львівської області

 

Біля Кам,янського водоспаду, Львівська область, Сколівський район, між селами Дубина та Кам,янка , невідомою особою надаються незаконні фотопослуги з    з хижим птахом.

Надавати фотопослуги з дикими тваринами  забороняється ст.25  » Правила поводження з тваринами, що використовуються у видовищних заходах, у спорті, при організації дозвілля» Закону України « Про захист тварин від жорстокого поводження» =

«Забороняється жебракувати з тваринами, а також надавати фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв.»

Згідно ст. 89  « Жорстоке поводження з тваринами «  Кодекса України про адміністративні правопорушення»  к жорстокому поводженню відноситься порушення правил поводження з тваринами =

«Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, але не спричинило тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання, поводження та транспортування тварин, передбачені законодавством».

Саме ці правила поводження з тваринами прописані в ст. 25 та інших статтях  в Законі  « Про захист тварин від жорстокого поводження».

Згідно ст .  222 « Органи Національної поліції»    органи Національної поліції  складають  протоколи за ст. 89  « Жорстоке поводження з тваринами «  .

В зв,язку з тим, що  надання фотопослуг з дикими тваринами  є незаконним  та відноситься до жорстокого поводження з тваринами, прошу  притягнути порушників до адмін.відповідальності по ст. 89  Кодексу України про адміністративні правопрушення.  Про вчинені дії прошу мене повідомити.

Фото хижого птаха, якого використовують  для надання фотопослуг ,додається.

 

Борейко В.Є

Адреса   =  02218, Київ, вул. Райдужна, 31-48

 

 

19.12.2021

Державна екологічна інспекція України

Біля Кам,янського водоспаду, Львівська область, Сколівський район, між  селами Дубина та Кам,янка  невідомою особою надаються незаконні фотопослуги з    з хижим птахом.

Надавати фотопослуги з дикими тваринами  забороняється ст.25» . Правила поводження з тваринами, що використовуються у видовищних заходах, у спорті, при організації дозвілля» Закону України « Про захист тварин від жорстокого поводження» =«Забороняється жебракувати з тваринами, а також надавати фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв.»

Згідно ст. 89  « Жорстоке поводження з тваринами «  Кодекса України про адміністративні правопорушення»  к жорстокому поводженню з тваринами  відноситься порушення правил поводження з тваринами =«Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, але не спричинило тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання, поводження та транспортування тварин, передбачені законодавством». Саме ці правила поводження з тваринами прописані в ст. 25 та інших статтях  в Законі  « Про захист тварин від жорстокого поводження».

Згідно ст. 242-1. «Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів «   Державна екологічна інспекція складає  протоколи за ст. 89    ( щодо диких тварин).

Надання фотопослуг з дикими тваринами є незаконним та  відноситься до жорстокого поводження з тваринами ,а також   є порушенням моїх конституційних прав,  наносить шкоду природному середовищу. У звязку з вищевикладеним,  прошу доручити  екоїнспекції провести позапланову перевірку  по даному факту та притягнути порушника до адмін.відповідальності по ст. 89  Кодексу України про адміністративні правопрушення.  Про вчинені дії прошу мене повідомити.

Фото хижого птаха, якого використовують  для надання фотопослуг додається.

Борейко В.Є

Адреса   =  02218, Київ, вул. Райдужна, 31-48

21.12.2021   Рубрики: Контрабанда и торговля животными, Новости