Годівля диких качок

17 лютого 2012 року відбувся рейд представників громадських організації природоохоронного спрямування – Київського еколого-культурний центру та Всеукраїнської громадської організації «Жива планета», який мав на меті рятування диких качок та інших птахів на водоймах Вишгородського району.

В рейді взяли участь також і представники засобів масової інформації.
«Значне зниження температури, погіршення погодних умов по всій Україні призвело до ускладнення життя не тільки людей, а й птахів та звірів. Вони на даний час потребують допомоги і дівичі-тричі на тиждень активісти наших організацій підгодовують тварин на водоймах що не вкрилися кригою – в Вишгородському районі та в районі Борничів» – розповів Володимир Борейко, директор Київського еколого-культурний центру.

Світлана Берзіна, президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» зазначила, – «Ми запросили на цей рейд представників засобів масової інформації з метою інформування громадян нашої країни про суть проблеми та задля того щоб всі охочі долучились до підгодовування птахів. Найкращим та безпечним меню для пернатих в цю пору року є хліб».

18.02.2012   Рубрики: Новости